Дитяча громадська організація

ПОДОРОЖ В КАРПАТИ

Дитяча громадська організація «ДАР ДНІПРО» звітує про подорож до наймиловиднішого місця Карпатської України – селище Славсько, Сколівського району, Львівської області з метою ознайомлення з місцевими пам'ятками історії природи та культури та опанувати ЛИЖІ та СНОУБОРДИ !!!

    Я, Віталій Кірсанов, один з багатьох учасників заходів дитячої громадської організації «ДАР ДНІПРО» розповім про дні проведені у Карпатах взимку 2017 року, які залишаться у моєму серці на довгий проміжок часу.

    У перший наш день після приїзду у місце високих гір і гарних лісів нас вразила неймовірна краса навколишнього середовища та краєвиди у місці нашого проживання, подорож до міста-фортеці «Тустань», до водоспаду Кам’янка, який взимку не замерзає. Окремо хочу подякувати господарям бази «Трембіта» Марії та Григорію, за доброзичливість та турботу.
    Краса гір переслідувала мене і мою команду усю поїздку, і навіть зараз в дома, переді мною стоїть картина неймовірної краси.
    На цій ноті я хочу завершити перший день. А далі було ще цікавіше…

    Другий день нашої подорожі розпочався з смачного сніданку, який дав нам енергію на цілий день, бо на нас чекало опанування лиж та сноубордів.
    Це не можна передати словами, це треба тільки спробувати. Я швидко навчився кататися на лижах, завдяки керівнику подорожі  Олексію Григоровичу, він нас поставив на лижі, як малу дитину з малку вчать ходити, але дуже швидко.

    Хочу відзначити неймовірну людину, нашого керівника, це – Гапонов Олексій Григорович. Він талановита людина, турист зі стажем і як бонус він дуже смачно готує. І від нашої команди ми Вам дякуємо за таку повчальну подорож.
    На третій день ми продовжили освоювати майстерність катання на лижах. І саме у цей день, я приблизно на 100% освоїв лижі, бо це було видно вже на практиці. Як я казав це все завдяки Олексію Григоровичу. А на кінець відпочинку у Карпатах у вечері ми всі слухали і співали під гітару Олексія Григоровича, як мала таку ж саму назву як наша база, де ми проживали - «Трембіта».
    Це був незабутній вечір, бо ми були, як одне ціле, тобто, як сім’я. Ще я хочу сказати за всіх дітей та дорослих, які були з нами всю цю подорож - Величезне Дякую!

    На останній день, я сумував найбільше, бо на цьому закінчувалася наша подорож. Цей день ми присвятили місту Лева - прогулянка вечірнім Львовом була романтична, бо це був день усіх закоханих – День Святого Валентина. Словами неможливо передати тієї краси старовинного міста та святкової творчої атмосфери і навіть люди зовсім інші. Це надало нам великих вражень.

    Але нас чекав дім…
 

     
 

Дитяча організація «ДАР ДНІПРО» - це новий крок до розвитку особистості і пошуку нових друзів.

ПРИЄДНУЙСЯ !!!

Враження від першого ранку

Ранок першого дня.    Фото Яни Н.       

База "Трембіта"

База "Трембіта".     Фото Яни Н.

Вже професіонали))      Фото Гапонова О. Г.

Водоспад "Кам'янка".      Фото Яни Н.

Фортеця "Тустань".    Фото Яни Н.

Криниця з якої пив І. Франко
під час написання історичної повісті "Захар Беркут".  
Фото Яни Н.

Навіґація